DZIEŃ PATRONA

Archiwum » 2016 2017 2018 2019 » DZIEŃ PATRONA

Swoją obecnością zaszczycili nas  zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Nowogrodziec Robert Relich, Radny Rady miasta w Nowogrodźcu Kazimierz Czerniak, Sołtys wsi Gierałtów pani Jadwiga Kleszczyńska, przewodnicząca Rady Rodziców pani Mariola Orsa, Dyrektor szkoły Piotr Fedorowicz oraz rodzice i uczniowie. W przedstawieniu uczniowie przypomnieli, że Karol Wojtyła był nie tylko wielkim Papieżem, ale też najlepszym wychowawcą i przyjacielem dzieci i młodzieży. Jego obecność na zawsze została zapisana w życiu każdego człowieka. Jan Paweł II dał świadectwo niezwykłej siły ducha, wiary, miłości Boga i człowieka. Był uosobieniem dobra, prawdy i mądrości. Jego cząstka tkwi w każdym z nas.

Na zakończenie, w kawiarnianej scenerii, uczniowie wraz z zaproszonymi gośćmi zostali poczęstowani kremówkami, ufundowanymi przez Radę Rodziców.

Przepiękną uroczystość mogliśmy przeżywać dzięki uczniom klasy V, którzy pod opieką pani Marceliny Król oraz Mirosława Kalisz przedstawili osobę Jana Pawła II i uczcili jego pamięć.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniale spędzony czas.

                                                                                                       M. Kalisz