TRZY GODZINY DLA RODZINY

Strona główna » TRZY GODZINY DLA RODZINY

Tradycyjny Dzień Rodziny w naszej szkole odbył się w tym roku w ramach realizacji programu profilaktycznego ,,Trzy godziny dla rodziny" i połączony był z inauguracją zajęć w nowo wybudowanej sali gimnastycznej.
8 kwietnia na jej terenie spotkaliśmy się w szerokim gronie uczniów, rodziców, nauczycieli, zaproszonych gości oraz mieszkańców Gierałtowa. Cieszyliśmy sie też z odwiedzin naszych absolwentów, którzy bardzo aktywnie uczestniczyli we wspólnej zabawie.
Imprezę rozpoczęła część oficjalna z pełnym ceremoniałem  szkolnym, przemówienia dyrektora szkoły i burmistrza Nowogrodźca oraz powitanie wszystkich przybyłych na uroczystość.
 Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali i przedstawili program  artystyczny o tematyce sportowej  ,,Zawsze walcz czysto i honorowo". Spotkał on się z gorącym przyjęciem publiczności i nagrodzony burzliwymi oklaskami.
Sporo emocji przyniósł występ specjalnie na to święto zaproszonego iluzjonisty Apolina wraz z asystentką. Pokaz trików, iluzji i zabaw, w którym  czynnie brali udział także uczniowie, rodzice i nauczyciele przypadł do gustu nie tylko  najmłodszym widzom ale także tym nieco starszym.
Naprawdę gorąco zrobiło się w następnej części uroczystości. Trzy urocze dziewczyny pod wodzą p. Karoliny dały pokaz ognistej Zumby, a parkiet sali zapełnił sie dziesiątkami nowych adeptów tej modnej dziś formy ruchu.
Zumba choć bardzo energetyczna, zostawiła jeszcze trochę sił na kończące całość gry sportowe.
Warto podkreślić bardzo duże zaangażowanie rodziców w przygotowanie uroczystości, a szczególnie części gastronomicznej z talerzami pysznych ciast, napojami, kawą itp.
                                                       Koordynatorem Święta Rodziny była p. Małgorzata Chlastawa