SZLACHETNA PACZKA

Strona główna » SZLACHETNA PACZKA

Tak jak w poprzednim roku, tak i w tym przystąpiliśmy do ogólnopolskiej akcji charytatywnej SZLACZETNA PACZKA. Projekt każdego roku łączy ze sobą  rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji      z darczyńcami.  Organizujemy paczkę dla rodziny pani Barbary (35l)  i pana Dawida (39l), którzy wychowują dwie córki: Magdalenę (13l.) i Marię (2l) u której podejrzewana jest chorobo neurologiczna, niestety lekarze nie potrafią postawić jednoznacznej diagnozy. Rodzina  potrzebuje żywności (herbata, makaron, mąka, dżem, mleko, kasza bobovita owocowa, nutella), środków czystości (proszek do prania, płyny czyszczące, szampon, szczoteczki do zębów, chusteczki nawilżane), materiały szkolne (kredki, bloki, zeszyty, plecaki, przybory do pisania, klej, farby itp.) oraz  odzieży i obuwia  zimowego (rodzaj odzieży oraz rozmiar podajemy poniżej). Rodzina najbardziej potrzebuje obuwia ortopedycznego dla dziewczynki. Do mieszkania przyda się pościel o wym. 160 x 200.
SZCZEGÓLNE UPOMINKI
Maria - zabawka edukacyjna dla dwulatki, interaktywna. Magdalena - kosmetyki do pielęgnacji cery, Barbara - kremy do twarzy, Dawid - kosmetyki np. po goleniu.
Odzież, obuwie
 Lp.      Imię                Rodzaj                                                    Sylwetka                 Rozmiar
1          Maria              dres, kozaki, kapcie ortopedyczne     szczupła                    104-110 (dwulatka)
2          Magdalena     leginsy, adidasy                                 szczupła             38 (gimnazjalistka)
Wszystkich chętnych do udziału w akcji prosimy o składanie darów w szkole do dnia 10.12.2015r. Rodzinę można wesprzeć również finansowo. Zebrane środki przeznaczymy na zakup butów ortopedycznych dla Marysi.